Kancelaria specjalizuje się w doradztwie przedsiębiorcom. Świadczy wszechstronną pomoc prawną w zakresie prawa spółek począwszy od wyboru optymalnej formy spółki, poprzez jej założenie i bieżącą obsługę prawną, aż po zakończenie jej bytu prawnego. Mamy ogromne doświadczenie w poszukiwaniu rozwiązań we wszelkiego rodzaju sporach korporacyjnych pomiędzy wspólnikami czy partnerami biznesowymi. Doradzamy jak zabezpieczyć interesy wspólników w umowach spółek czy umowach inwestycyjnych.

Świadczymy usługi w zakresie reprezentowania Klientów w postępowaniach przed sądami gospodarczymi, w zakresie rejestracji podmiotów jaki i zgłaszania zmian do właściwego rejestru, w szczególności takich jak: podwyższanie kapitału zakładowego zarówno warunkowego jak i celowego, obniżanie kapitału zakładowego, zmiany umów spółek, zmiany w składzie udziałowców spółek i szereg innych. Doradztwo korporacyjne obejmuje także obsługę prawną związaną z organizacją finansowania działalności spółek zarówno przy wykorzystaniu środków własnych jak i obcych. Usługi Kancelarii obejmują też przygotowywanie dokumentów korporacyjnych takich jak regulaminy wewnętrzne, uchwały organów zarządczych i nadzorczych spółek oraz przygotowywanie wymaganych prawem ogłoszeń i zgłoszeń do rejestrów sądowych. Doradzamy naszym Klientom przy negocjowaniu, zawieraniu czy rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju umów związanych z prowadzoną działalnością.

Kancelaria świadczy również pomoc prawną przy zakładaniu w Polsce spółek z udziałem kapitału zagranicznego, jak również oddziałów i przedstawicielstw przedsiębiorców zagranicznych.