Kancelaria Adwokatów
i Radców Prawnych

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Świadczymy wysokiej jakości doradztwo prawne oraz sprawdzone rozwiązania, dopasowane do indywidualnych wymagań Klientów.

Nasze doświadczenie

  • międzynarodowe grupy kapitałowe
  • nadawcy programów telewizyjnych
  • spółki publiczne

Prawnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców począwszy do jednoosobowych działalności gospodarczych a kończąc na międzynarodowych grupach kapitałowych. Świadczymy usługi na rzecz nadawców programów telewizyjnych, producentów filmowych, spółek publicznych, towarzystw funduszy inwestycyjnych czy też emitentów obligacji. Ponadto adwokaci z naszej Kancelarii reprezentują Klientów w różnego rodzaju sprawach karnych i karnoskarbowych.

Kompleksowe doradztwo

  • sprawy cywilne
  • sprawy gospodarcze
  • sprawy karne
  • transakcje M&A
  • prawo mediów
  • prawo rynku kapitałowego

Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu prawa gospodarczego, prawa cywilnego (sporów korporacyjnych) oraz prawa karnego. Doradzamy przy transakcjach M&A oraz na rynkach kapitałowych, w szczególności w zakresie funduszy inwestycyjnych i spółek publicznych. Wspieramy klientów w zakresie spraw z obszaru własności intelektualnej, prawa administracyjnego a także restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Specjalizacje

Gwarancja jakości i pełnego zaangażowania w sprawę.

Zespół

Zespół adwokatów oraz radców prawnych z dużym doświadczeniem oraz wiedzą.

Wiktor Dega

Wiktor Dega

adwokat, partner
  • dega@degakoroluk.pl
Andrzej Koroluk

Andrzej Koroluk

radca prawny, partner
  • koroluk@degakoroluk.pl
Łukasz Skiba

Łukasz Skiba

adwokat
  • skiba@degakoroluk.pl
Anna Wajda

Anna Wajda

adwokat
  • wajda@degakoroluk.pl
Marcin Kowal

Marcin Kowal

radca prawny
  • kowal@degakoroluk.pl
Ewa Chmiel

Ewa Chmiel

adwokat
  • chmiel@degakoroluk.pl
Monika Tomaszewska

Monika Tomaszewska

aplikant adwokacki
  • tomaszewska@degakoroluk.pl
Magdalena Śliwkowska

Magdalena Śliwkowska

kierownik biura
  • sliwkowska@degakoroluk.pl

Kontakt

Interesantów zapraszamy do kontaktu z sekretariatem kancelarii oraz umawiania spotkań.

Dane kontaktowe


Dega, Koroluk i Partnerzy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
  • ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
  • tel. 22 625 04 16
  • fax. 22 622 10 02
  • email: biuro@degakoroluk.pl
  • Pn.-Pt.: 09.00 - 17.00