Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne oraz sprawdzone rozwiązania, dopasowane do wymagań Klientów.

Kancelaria powstała na bazie naszych doświadczeń w zakresie wszechstronnego świadczenia usług, obejmujących bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych, uczestnictwo w negocjacjach i realizacji konkretnych transakcji i projektów, oraz reprezentacje stron w sporach sądowych i pozasądowych.

Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu prawa gospodarczego, prawa procesowego oraz transakcji na rynkach kapitałowych, w szczególności w zakresie funduszy inwestycyjnych. Doradzamy w zakresie spraw z obszaru własności intelektualnej, prawa pracy oraz inwestycji venture capital a także restrukturyzacji przedsiębiorstw. Adwokaci Kancelarii posiadają także bogate doświadczenie związane z reprezentacją klientów w sprawach karnych.

Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne, we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa. Pełne zaangażowanie w sprawy klientów a także praktyczna znajomość specyfiki wielu branż i uwarunkowań lokalnych sprawiają, że z sukcesami reprezentujemy interesy naszych klientów.
Prawnicy Kancelarii posiadają szeroką wiedzę oraz wieloletnią praktykę, zdobyte na renomowanych uczelniach oraz w wiodących polskich i międzynarodowych kancelariach prawniczych. Prawnicy Kancelarii biegle posługują się językiem angielskim, co umożliwia świadczenie kompleksowych usług prawnych w języku angielskim.